Zehnder ComfoAir 70 decentrale WTW-unit - aluminium
- Dit product is momenteel niet voorradig
- Neem contact op voor levertijd!
- levertijd: meer dan 4 weken
- Meer dan 15.000 klanten geven ons een 8.4
- Achteraf betalen en / of in termijnen
Beschrijving
Decentrale WTW-unit van Zehnder met een capaciteit van 60m³/h bij 100 Pa. Deze ComfoAir 70 ventilatie-unit is uitgerust met warmteterugwinning uit lucht en vocht. Je kunt deze WTW-unit plaatsen in een enkele ruimte, perfect dus voor renovatietoepassingen.
De Zehnder ComfoAir 70 zorgt voor een doorlopende toe- en afvoer van lucht. De ventilatoren zijn voorzien van energiezuinige gelijkstroom motoren. Doordat de ventilatoren in een geluiddempende behuizing in de muur zitten is het geluidsniveau in de kamer zeer laag.
Ook qua onderhoud is deze decentrale WTW-unit zeer gebruiksvriendelijk. De filters kunnen zonder gereedschap uit de unit worden gehaald en zo makkelijk worden gereinigd of vervangen. Standaard wordt de ComfoAir 70 geleverd met een G4/ISO Coarse filter in de afvoer en n G4/ISO Coarse filter in de toevoerlucht.
Aan deze WTW-unit zijn automatische regelingen te koppelen zodat sturing op CO2 of vochtpercentage mogelijk is. Ook is handmatige bediening uiteraard mogelijk.
Technische specificaties
Reviews
Heb je iets te delen?
We horen graag wat je van ons product vindt! Help andere klanten met jouw ervaring en schrijf een review.