information-circle Op feestdagen en de dag daarna vinden geen leveringen plaats.

Solyx Energy Nymo

Reviews

star star star star

3.9/5 out of 5 stars

cv-totaal-essent-image
feedback-company-logo

8.4/10

15179 reviews

  • Dit product is momenteel niet voorradig
  • Uiterlijk 27 januari in huis
  • Meer dan 15.000 klanten geven ons een 8.4
  • Achteraf betalen en / of in termijnen
Gratis verzending vanaf 50,-

Producten die aansluiten

595,- 491,74

Beschrijving

Tover je elekstrische boiler om tot een wateraccu. Met de Nymo van Solyx Energy kan dat. Dit apparaat stuurt je boiler aan zodra zelf-opgewekste zonnestroom teruglevert aan het net. De boiler gaat dus niet meer aan of uit, maar verwarmt precies met het aanwezige overschot. Elke zonnestraal wordt zo optimaal gebruikt! 

De Nymo bestaat uit twee componenten, een sensor en de Nymo zelf. De sensor detecteert hoeveel zonne-energie er wordt terug geleverd aan het net. Je sluit deze sensor aan op de P1-poort van je slimme meter. Hiervoor wordt een kabel meegeleverd. De communicatie met de Nymo gebeurt verder draadloos. 

De Nymo ontvangt de meting vanuit de Sensor en stuurt de elektrische boiler aan, waar de hoofdunit op aangesloten is. Alle overschot tussen de 100 en 3000W gaat daarna naar de boiler.  

Het aansluiten is Plug & Play, in 20 minuten heb je de Solyx Energy Nymo aangesloten! Let op, de Nymo is alleen geschikt voor elektrische boilers zonder smart-functies, display of andere elektronica. 

Belangrijkste kenmerken:

  • Zonnestroom opslaan in je elektrische boiler
  • Afmeting hoofdmodule: 166 x 243 x 91 mm (exclusief antenne)
  • Materiaal behuizing: kunststof
  • Sensor aansluiting: P1-poort slimme meters dsrm 5.0
  • Niet geschikt voor smart boilers
  • De installatie moet worden uitgevoerd door een kwalificeerde installateur


     

Technische specificaties

Merk
Solyx Energy
SKU
ART30-10265
Smart boiler
Nee

Reviews 2

Werkt super mooi en eenvoudig te installeren!
Kwaliteit
star star star star star
Prijs
star star star star star
Uitstraling
star star star star star
Heb de Nymo geïnstalleerd in oktober, want mooie aanvulling op mijn zonnepanelen. Na 3 maanden heel blij mee, slim en relatief eenvoudig product!
Gereviewd door Chiel Spruitenburg
Bouwkwaliteit Nymo moet nog (flink) verbeterd worden.
Kwaliteit
star star star star star
Prijs
star star star star star
Uitstraling
star star star star star
Als één van de eerste gebruikers heb ik (nog) niet veel plezier gehad van dit product. Ik heb 2 defecte Nymo's uit de doos achter elkaar gehad.
De Nymo moet qua bouwkwaliteit nog wel wat verbeterd en door "ge-engineerd" worden.
Maar toegeven, wat het product in die zeer korte tijd heeft laten zien dat het bij mij wel werkte is zoals beloofd.

De zender vanuit de meterkast naar zolder met veel beton ertussen was geen probleem voor de Nymo. Wel een issue is de P1 aansluiting. Ik heb de Energy App al met een aansluiting op de meter. Het is me niet gelukt dit met een (aanbevolen) splitter van Solyx Energie werkend te krijgen. Als je P1 aansluiting nog vrij is heb je geen problemen dus.

Ik wacht nog even en productieserie of 2 af om het opnieuw te proberen.
Gereviewd door Mathijs

Heb je iets te delen?

We horen graag wat je van ons product vindt! Help andere klanten met jouw ervaring en schrijf een review.

Je plaatst een review over: Solyx Energy Nymo
Jouw waardering:

Jouw naam

Samenvatting

Beoordeling

loader
Laden...

check-circle U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Downloads

Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!

820,- 677,69
799,- 660,33
903,- 746,28
800,- 661,16

Subtotaal van uw bestelling

Bekijk winkelwagen