Itho ventilatie-unit CVE-S CVE OptimaFlow Co2 | Alles-in-1 pakket | Vochtsensor | Euro én Perilex
Type stekker
Euro en Perilex
- Op voorraad
- Nu besteld, dinsdag in huis
- Meer dan 15.000 klanten geven ons een 8.4
- Achteraf betalen en / of in termijnen
Installatie ventilatiebox
Wij werken samen met Zoofy. Met 20.000 monteurs het grootste platform van Nederland! Daarmee is je installatie vaak al binnen 2 weken geregeld. Het proces en de voorwaarden lees je op www.cvtotaal.nl/zoofy.
- Installatie door Zoofy, 1 miljoen klussen gingen je voor!
- Vaste prijs = 100% zekerheid
- Vaak al binnen 14 dagen geïnstalleerd
Beschrijving
Belangrijkste kenmerken
- Ventilatiepakket inclusief CO2-sensor
- Capaciteit 380 m3/h bij 200 Pa
- Verbruikt tot 83% minder energie dan ventilatoren met wisselstroom
- Diameter aansluitkanaal 125mm
- Laag geluidsniveau: 72 dB(A)
- Afmeting 355 x 350 x 294 mm (B x H x D)
Over de Itho ventlatie-unit CVE-S OptimaFlow
Dit pakket bevat alles om je huidige ventilatie systeem 1 op 1 te updaten naar een energiezuinig, comfortabel en CO2-gestuurd ventilatiesysteem.
In de geleverde CVE-S is een vochtsensor ingebouwd en wordt een CO2 bedieningssensor meegeleverd waarop de CVE ventilatiebox meer/minder gaat ventileren (in de auto-stand) afhankelijk van de CO2 concentratie in de woning. Je kan met de aanwezige CVE en de EU-voedingskabel op een randaarde stopcontact aansluiten. De CVE kan met de bestaande 1, 2, 3 schakelaar bediend worden of met de AUTO RFT met afwezigheidsstand (niet meegeleverd).
Mogelijkheden
De CVE kan gewoon door de bestaande 1-2-3 schakelaar bediend worden wanneer je een Perilex uitvoering besteld (als die tenminste blijft zitten). Je kan daarnaast de RFT handzender op de normale manier aanmelden (kruislings indrukken). Je kunt de CVE dan met beide schakelaars bedienen waarbij de laatst gebruikte schakelaar de "master" is. Alleen wanneer je de 1-2-3 op bijv. op stand 3 hebt staan en je gaat met de RFT de CVE naar de laagstand schakelen (RFT is Master) dan gaat de box aftoeren naar de laagstand. Het enige is dan dat de 1-2-3 schakelaar fysiek nog in stand 3 staat terwijl de box op laagstand draait. Wil je daarna met de 1-2-3 schakelaar weer naar hoogtoeren dan moet je deze even terugdraaien van stand 3 naar stand 1 en dan weer naar 3 (dan is de 1-2-3 schakelaar weer de master).
Technische specificaties
Reviews
Heb je iets te delen?
We horen graag wat je van ons product vindt! Help andere klanten met jouw ervaring en schrijf een review.